رفتن به بالا

قوانین و مقررات استفاده از سایت

1. سایت وبی یار تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد. لذا تمامی فعالیت ها چه از سوی مدرسین و آموزشگاه ها و چه از سوی فراگیران میبایست تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد. در صورت مشاهده هرگونه نقض قوانین، سایت وبی یار اجازه دارد بدون اعلام قبلی اقدام به مسدودسازی حساب و حذف تمام دسترسی های کاربر نماید.
2. از آنجایی که دوره ها، کلاس ها و فایلهای ضمیمه شده به هر کلاس توسط مدرسین و آموزشگاه ها تولید و منتشر می شود، مسئولیت رعایت حق کپی رایت و یا اخذ مجوزهای لازم (در صورت نیاز) به عهده مدرس و یا آموزشگاه خواهد بود.
3. تمامی کاربران (اعم از فراگیر، مدرس و یا آموشگاه) موظف به رعایت پوشش اسلامی و اصول اخلاقی در تمامی بخش های سایت هستند و در صورت مشاهده و یا گزارش هرگونه رفتار مغایر با این اصول و قوانین (چه متنی، چه صوتی و چه تصویری)، از طریق مراجع قانونی نسبت به شکایت از فرد یا افراد خاطی اقدام خواهد شد.
4. سایت وبی یار مختار است از انتشار مطالبی که منجر به تشویش اذهان عمومی می گردد و یا برای اقشار آسیب پذیر جامعه (مانند کودکان و نوجوانان) نامناسب تشخیص داده می شود، جلوگیری بعمل آورد. در عین حال، نظارت بر عملکرد و صیانت از آسیب پذیری کاربران به عهده خود شخص و یا والدین آنها می باشد.
5. ضبط و یا انتشار فیلم یا صدای کلاس توسط فراگیران به هر طریقی بدون اجازه مدرس کلاس، نقض قوانین کپی رایت محسوب شده و شامل پیگرد قانونی خواهد شد.
6. تمامی کاربران (اعم از فراگیر، مدرس و یا آموزشگاه) موظف به حفظ حریم شخصی خود و سایرین می باشند. در صورتی که کاربران به هر دلیلی اطلاعات شخصی خود را از طریق این سایت در اختیار سایرین قرار دهند، تمامی عواقب آن به عهده خود کاربر بوده و سایت وبی یار هیچگونه مسئولیتی در قبال سوء استفاده سایرین از این اطلاعات نخواهد داشت.
7. فراگیران موظف هستند پیش از ثبت نام در دوره ها نسبت به سنجش اعتبار مدرس و یا آموزشگاه آن دوره تحقیق نمایند. عضویت مدرس یا آموزشگاه در سایت وبی یار به معنای تأیید اعتبار آنها نیست و در فرآیند ثبت نام مدرسین و آموزشگاه ها، هیچگونه اعتبارسنجی از سوی سایت وبی یار انجام نگرفته و نمی گیرد. در عین حال، در صورت مشاهده و یا دریافت گزارش در خصوص عدم صلاحیت و یا سودجویی مدرس یا آموزشگاه، سایت وبی یار مختار است نسبت به مسدودسازی حساب و حذف تمامی دسترسی های مدرس یا آموزشگاه اقدام نماید.
8. انصراف از ثبت نام در دوره (پس از پرداخت هزینه دوره) تنها پس از تأیید برگزارکننده دوره امکانپذیر خواهد بود. همچنین برگزارکننده دوره در برگشت دادن هزینه دوره به کیف پول فراگیر در سایت مختار می باشد.
9. مبالغ دریافتی از ثبت نام کنندگان در دوره ها، به کیف پول مدرس یا آموزشگاه برگزارکننده دوره در سایت منتقل می گردد که این مبالغ تنها پس از پایان دوره (و پس از کسر کارمزد 1%) قابل برداشت توسط صاحب حساب کاربری خواهد بود.
10. شرایط استفاده از سایت وبی یار ممکن است در طول زمان تغییر کند. این تغییرات و همچنین اطلاع رسانی در خصوص دوره های مرتبط با هر یک از کاربران (چه برگزار کننده و چه شرکت کننده)، در بخش "پیام های من" در پنل کاربری بصورت رایگان انجام می پذیرد. در عین حال، امکان فعالسازی قابلیت "اعلان از طریق پیامک" در پنل کاربری تعبیه شده که با فعالسازی آن (پس از ارسال هر پیامک اطلاع رسانی)، هزینه هر پیامک از موجودی کیف پول کاربر در سایت کسر خواهد شد.